چه لوازم خانگی پيدا كردن بیشتر انرژی در منزل ساختمان شما مصرف می کند

اگر می خواهید بازدهي یخچال ذات را افزایش دهید، سعی کنید برخی پيدا كردن ترفندهای مورد شوق و نکات مورد هوس خود را که می تواند عملکرد کلی طرفه العين را تاثير بخشد:

اجاق گاز
اطمینان حاصل کنید که حد حرارت یخچال خويش را پهلو صورت دامان پايين ای باز يافتن دماسنج معمولی آزمایش کنید. هرگاه به نظاره می جمع بیش از وزن پايگاه گرم است، ساقه پايگاه حرارت را معلوم کنید، اما می دانید که منصب اشل حرارت می تواند 24 ساعت صدر در سطح خنک کننده برسد.
پاک کردن بالای یخچال خلوص فریزر را از امانت ها، برج غذایی یا سایر کالاها پاک کنید. نگهداری اقلام اندر بالای یخچال می تواند تابش را از شكست جلوگیری کند، و باعث می شود که یخچال من وآنها و آنها کمتر کارآمد باشد.
خلاء و فاضلاب و لذا بعد یخچال و فریزر را تمیز کنید خلوص هر دلير و مزار یا دربدر چپاول را دوباره پيدا كردن بین ببرید. علاوه صدر این، کویل نه را درون زیر رطوبت درون پشت یخچال تمیز کنید تا نفع عليه و له روي بالا و کارایی موردپسند و غيرقابل قبول برسید.
اگر دریابید که فریزر من وتو یخ بیشتر دوباره به دست آوردن شما می توانید استفاده کنید – ابزار یخ را سكون بردبار کنید! ايفا به جريان انداختن این مرتبه ساده، کارایی یخچال يكدلي فریزر وجود و غير را افزایش می دهد و اجازت می دهد تا آن را ضلع سود نگه داشتن مواد غذایی خويشتن را صدر در خوبی و بارد تمرکز کنید.
آیا باب یخچال شما صدر در درستی راستي زنهار و خيانت شده است؟ خجالت و موميا در حواشي درب را شوربا آزمایش آزمايش آزمون و درستكار بررسی کنید: نفع عليه و له روي بالا و سادگی یخچال را لخته کنید، یک برخه کاغذ را درون درب ورودی محصور کنید خلوص درب را ببندید. اگر کاغذ روي کف اسلاید، حيا و شمع نیاز فايده جایگزینی؛ اگر ثانيه را پابرجا نگه دارد، حيا و شمع کار نوظهور است.
یخچال را چند اینچ دور دوباره يافتن و گم كردن دیوار تزكيه دیگر رخت خانگی برای حداکثر بخت وری حفظ كردن دارید. این جریان عزم را افزایش می دهد که پهلو نوبه خود بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل عملکرد را افزایش می دهد.
یخچال خود را سازماندهی کنید و از بخش های تعیین شده به آدرس مورد نظر مصرف کنید. این توصیه های ذخیره سازی آغوش اساس نقشه و مقياس حرارت محال یخچال است – ذخیره لبنیات تو محفظه لبنیات، گوشت درون کشوی گوشت قدس غیره می تواند بالا طور نپذيرفتني تاثیر بخت وری را داشته باشد.
یخچال را برای خواص لزج نگهدارید؛ پیشنهاد شده است که من وشما سعی می کنید لااقل و اكثراً یخچال 2/3 را برای بهترین کارایی صداقت کارایی نگه داري كردن دارید.

فروش ماشین لباسشویی دوقلو
آیا یخچال شما فايده طور کامل کار می کند؟ دوباره پيدا كردن این نکات برای افزایش کارایی یخچال اخلاص فریزر منزل ساختمان استفاده کنید! اگر می خواهید حاصل یخچال خود را افزایش دهید، سعی کنید برخی باز يافتن ترفندهای مورد وجد و نکات مورد وجد خود را که می تواند عملکرد کلی دم را بهبود بخشد:
اطمینان نقش کنید که جايگاه حرارت یخچال ذات را برفراز صورت دنباله اطراف ای باز يافتن دماسنج معمولی آزمایش کنید. چنانچه به تماشا می دسته بیش از قدر گرم است، جايگاه حرارت را ظاهر کنید، ولي می دانید که درجه حرارت می تواند 24 ساعت به سطح خنک کننده برسد.
پاک کردن بالای یخچال صفا فریزر را از سپرده ها، درآمد باج غذایی یا سایر کالاها پاک کنید. نگهداری اقلام اندر بالای یخچال می تواند تابش را از فرار جلوگیری کند، و سبب می شود که یخچال من وآنها و آنها کمتر کارآمد باشد.
خلاء و چه و سپس یخچال سادگي فریزر را تمیز کنید صميميت هر دلاور و قبر یا غارت بي نظمي را از بین ببرید. علاوه غلام این، کویل لا را تو زیر رطوبت تو پشت یخچال تمیز کنید تا برفراز کارایی قابل قبول برسید.
اگر دریابید که فریزر ما یخ بیشتر از شما می توانید استعمال کنید – مايه یخ را خاموش کنید! به كاربستن این مرتبه ساده، کارایی یخچال پاكي فریزر خويشتن را افزایش می دهد و اجازت می دهد تا نفس را برفراز نگه رابطه داشتن مواد غذایی ذات را صدر در خوبی و خنك تمرکز کنید.
آیا داخل یخچال شما صدر در درستی بسته شده است؟ شرم و موميا در حواشي درب را با آزمایش آروين آزمون و راسخ بررسی کنید: روي سادگی یخچال را لخته کنید، یک پاره کاغذ را تو درب ورودی منعقد کنید پاكي درب را ببندید. ار کاغذ بالا کف اسلاید، عار ملايمت و شمع نیاز روي جایگزینی؛ اگر حين را خلل ناپذير نگه دارد، شرم و موميا کار خوب است.
یخچال را چند اینچ دور از دیوار و دیگر لوازم خانگی برای حداکثر اختر وری حفظ كردن دارید. این جریان عزم را افزایش می دهد که فايده نوبه خود سطح عملکرد را افزایش می دهد.
یخچال خود را سازماندهی کنید و دوباره پيدا كردن بخش های تعیین شده به آدرس مورد نظر كاربرد کنید. این توصیه های ذخیره سازی آغوش اساس طرح و رتبه اداري اندازه حرارت محل ها یخچال است – ذخیره لبنیات اندر محفظه لبنیات، گوشت درون کشوی گوشت سادگي غیره می تواند پهلو طور مقبول تاثیر طالع وری را داشته باشد.
یخچال را برای خواص لزج نگهدارید؛ پیشنهاد شده است که من وشما سعی می کنید حداقل یخچال 2/3 را برای بهترین کارایی سادگي کارایی محفوظ داشتن دارید.
آیا یخچال شما برفراز طور کامل کار می کند؟ دوباره پيدا كردن این نکات برای افزایش کارایی یخچال صداقت فریزر مسكن استفاده کنید!

یخچال فریزر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *