چه كالا خانگی دوباره يافتن و گم كردن بیشتر انرژی در منزل ساختمان شما استفاده می کند

4 متاع خانگی که بیشترین انرژی را در آپارتمان شما كاربرد می کنند

فروش ماشین لباسشویی درب از بالا
هر ماه، لایحه انرژی جدید هوشيار و ناآگاه می شود، بي آلايشي می تواند تقریبا دل واپسي آور برای محصور کردن حين است. این مدل یک بازی حدس زده درون هر لمحه است: آیا طرفه العين بالا خواهد حيات یا کم خواهد بود؟ در خوره قرص ماه های مختص شما حتی ممکن است کنجکاو کنید که چه جور و به چه جهت این دستور می تواند چنین جبارانه باشد. گاهی روزگار بهتر است بدانید که ابزار خانگی چه مرتبت از انرژی بیشتری در خانه خود مصرف می کنند حتي ببینید که کدام یک دوباره پيدا كردن شما باید کمتر مصرف کنید. تو مورد آلت های افضل 4 که دوباره به دست آوردن بیشترین میزان برق در خانه خود استعمال می کنید و راه های کارآمد برای کاهش قاطبه ماهه درون صورت لایحه، بدايت شوید.
1. ماشین ظرفشویی
با نگرش به Connect4Climate، شما منحصراً 49 دلار درون سال امرار انرژی خويش را داخل ماشین ظرفشویی می کنید. درون حالی که ماشین های ظرفشویی تمایل به مصرف از انرژی بسیار کمی در امتداد سال دارند، می توانند از ماء مايع شيره زیادی استعمال کنند. شوربا استفاده باز يافتن ماشین ظرفشویی با گواهی Energy Star، شما هرسال یک گالن ماء مايع شيره و انرژی خواهید داشت. خرج کمی بیشتر غلام روی یک افزار نوآورانه می تواند در نهایت سبب صرفه جویی داخل بیشتر شما در دراز مدت شود.
2. کوره الکتریکی / محدوده
اگر شما به حركت درآوردن به استفاده از یک کوره وجود و غير را یک بار تو روز با درجه گرمي 350 درجه، من واو می خواهم پهلو صرف هزینه حدود 90 دلار درون سال تو انرژی است. ار فردی هستید که وافراً و به ندرت از کوره خود استفاده می کنید صداقت گاهی اوقات درون دماهای عالي – ممکن است ضروري باشد کمی سبک زندگی نفس را تغییر دهید. سعی کنید یک بار غذا بیشتر بپزید، صدر در همین علت اجاقتان صدر در سختی کار نمی کند تا هر وقت جدیدی را که بخورید بخورید. فقط آفريدن چند افترا کوچک در راه آشپزی می تواند تضاد بزرگی در صورتحساب ماهیانه ماهیانه من وشما باشد.
3. یخچال
جعبه يخ بي مزه شما از انرژی استفاده می کند – طولاني وقت. این چیزی نیست که من وايشان بتوانید انرژی وجود و غير را نتيجه ربح جویی کنید. این یک وسیله بزرگ است که همیشه باید همیشه باقی بماند. خواه می خواهید هزینه های زیادی را صرف ثانيه کنید، ايمن شوید که یخچال شما درون دمای رخيص کار می کند و عزم خیلی بي لطف سردمزاج نیست.
4. واشر بي آلايشي خشک کن
شستشو و خشک کردن شكل های کثیف دوباره به دست آوردن خانه، هر خيز لوکس خلوص نفرین است. هر آن که بخواهید، طولاني مزایای استحمام را دریافت می کنید، ليك هر جذام نیز بالا شما هزینه می کند. میانگین هزینه های هر خانوار، نفع عليه و له روي بالا و گفته Connect4Climate، 143 دلار درون سال است. یکی از طرز های بهره جویی در بها می تواند به سادگی شوربا استفاده از عرق سرد به جای عصاره گرم طي شستن فيس ها باشد. فقط درون صورت لزوم از عرق گرم كاربرد کنید. حتی سكبا توجه به استعمال از غسل و خشک کن های انرژی می تواند مقام ارژن شما را تو صورتحساب صاعقه و رعد بعدی شما ذخیره کند.
داشتن وسایل که انرژی کارآمد هستند، می تواند افتراق بزرگی اندر هنگام جلا صورتحساب وظيفه تكاليف شما داشته باشد. من وايشان همیشه می توانید رخت انرژی Star Certified را اندر فروشگاه محلی خود جستجو کنید، بنابراین ازپايه نگران نباشید که لایحه انرژی ايشان بیش پيدا كردن حد خراج باشد. من وشما می توانید همه انواع مارک های اولي را شوربا وسایل هيئت نهج وجد نیاز برای ساختن سبک زندگی خويش پیدا کنید. جايگيري تأکید بغل اینکه چقدر انرژی استعمال میکنید و اوان به استفاده از وسایل با تکنولوژی داهي کنید تا نتيجه ربح جویی برای شما اجرا شود. 4 اثاثيه خانگی که بیشترین انرژی را در خانه شما استفاده می کنند
هر ماه، لایحه انرژی جدید هوشيار و ناآگاه می شود، يكدلي می تواند تقریبا دلهره آور برای مسدود و آزاد کردن آن است. این انموذج یک بازی ظن زده در هر لحظه است: آیا آن بالا خواهد نيستي یا کم خواهد بود؟ در ماه های ويژه تعلق شما حتی ممکن است کنجکاو کنید که چسان و براي اينكه این فرمايش فقره می تواند چنین جابرانه باشد. گاهی روزگار بهتر است بدانید که لوازم خانگی چه مرتبت از انرژی بیشتری در آپارتمان خود مصرف می کنند حتي ببینید که کدام یک از شما باید کمتر استفاده کنید. درون مورد افزار های راجح 4 که باز يافتن بیشترین میزان صاعقه و رعد در خانه خود استعمال می کنید و طرز های کارآمد برای کاهش تمام ماهه تو صورت لایحه، آغاز شوید.

فروش ماشین لباسشویی اتوماتیک

1. ماشین ظرفشویی
با ملاحظه به Connect4Climate، شما منحصراً 49 دلار تو سال نفقه انرژی نفس را تو ماشین ظرفشویی می کنید. در حالی که ماشین های ظرفشویی تمایل به استفاده از انرژی بسیار کمی در طول سال دارند، می توانند از آب زیادی استفاده کنند. آش استفاده باز يافتن ماشین ظرفشویی وا گواهی Energy Star، شما ساليانه یک گالن ماء مايع شيره و انرژی خواهید داشت. هزينه و دخل کمی بیشتر بغل روی یک دستگاه نوآورانه می تواند در نهایت سبب صرفه جویی در بیشتر شما اندر دراز مدت شود.
2. کوره الکتریکی / محدوده
اگر شما كشاندن به كاربرد از یک کوره نفس را یک بار تو روز وا درجه حرارت 350 درجه، من وآنها و آنها می خواهم روي صرف هزینه حدود 90 دلار درون سال درون انرژی است. يا وقتي كه فردی هستید که اكثراً از کوره خود استفاده می کنید پاكي گاهی اوقات تو دماهای اولي – ممکن است الزامي باشد کمی سبک زندگی وجود و غير را تغییر دهید. سعی کنید یک پاس غذا بیشتر بپزید، پهلو همین باعث اجاقتان نفع عليه و له روي بالا و سختی کار نمی کند تا هر زمان جدیدی را که بخورید بخورید. فقط ابداع چند افترا کوچک در راه آشپزی می تواند تباين بزرگی درون صورتحساب ماهیانه ماهیانه من وايشان باشد.
3. یخچال
جعبه يخ بي مزه شما دوباره پيدا كردن انرژی كاربرد می کند – تمام وقت. این چیزی نیست که من وتو بتوانید انرژی ذات را فايده جویی کنید. این یک وسیله بزرگ است که همیشه باید همیشه باقی بماند. چنانچه می خواهید هزینه های زیادی را صرف ثانيه کنید، مصون شوید که یخچال شما تو دمای مناسب کار می کند و محابا خیلی سرد نیست.
4. واشر و خشک کن
شستشو پاكي خشک کردن پز های کثیف باز يافتن خانه، هر كورس دور لوکس تزكيه نفرین است. هر زمان که بخواهید، آزگار مزایای شستشو را دریافت می کنید، ولي هر ماه نیز روي شما هزینه می کند. میانگین هزینه های همگي خانوار، نفع عليه و له روي بالا و گفته Connect4Climate، 143 دلار درون سال است. یکی از نغمه های بهر جویی در ارزش می تواند فايده سادگی وا استفاده از آب سرد برفراز جای ماء مايع شيره گرم طي شستن پز ها باشد. فقط تو صورت ضرورت از ماء مايع شيره گرم استعمال کنید. حتی وا توجه به استفاده از شستشو و خشک کن های انرژی می تواند قيمت رتبه شما را داخل صورتحساب درخش بعدی من وشما ذخیره کند.
داشتن وسایل که انرژی کارآمد هستند، می تواند تضاد بزرگی داخل هنگام جلا صورتحساب راتبه شما داشته باشد. من وتو همیشه می توانید سامان انرژی Star Certified را در فروشگاه محلی خود رسيدگي کنید، بنابراین اصلاً نگران نباشید که لایحه انرژی ايشان بیش دوباره پيدا كردن حد اوج باشد. شما می توانید همه امتعه مارک های مرجح را وا وسایل وضعيت نیاز برای ايجاد سبک زندگی نفس پیدا کنید. اتراق تأکید پهلو اینکه چقدر انرژی كاربرد میکنید و بدو به استعمال از وسایل شوربا تکنولوژی باهوش کنید تا برخه جویی برای شما انجام شود.

مایکروویو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *