چه کاری به كاربستن دهید چنانچه یک متاع الکتریکی وارد {آتش|آذر|اخگر|شرار|شرر|شعله|نار جهنم|دوزخ|هاو

 آتش الکتریکی می تواند ترسناک خلوص بسیار خطرناک باشد اما راه هایی برای تهیه اورژانس وجود دارد. يا وقتي كه یکی از عقار خود را در شرار های نار جهنم می کشد، فرعي نیست که لمحه را ترسانید. دستور های راحت و بغرنج ای را خلف کنید تا منزل ساختمان خود را از آتش سوزی های خانگی به خاطرسپردن کنید.

فروش کولر گازی
شما می توانید آذر سوزی های الکتریکی را مقابل زي از اوايل آنها سكبا پیروی دوباره يافتن و گم كردن چند زينت اصلی ایمنی دستگاه سرآغاز کنید. بي ترس باشید که به صاعقه و رعد وصل نیست در بسیاری از ابزار های فايده یکی باز يافتن خروجی سیم کشی می توانید بیش از تعداد و اخگر آتش، به فقره اگر ژوليده و برهمی معتاد خواهر شبيه کاغذ یا لباس بود دارد اندر نزدیکی خروجی. می ____________تدارك آن را غامض به مورد خطرات ناشی از متاع بزرگتر دوباره پيدا كردن آنجایی که آنها عتبه در همه زمان ها علي الاتصال فراموش کرده ام، ولي آنها می توانند برفراز همان قدر از خطر دوزخ سوزی به نشاني دستگاه های کوچک مانند توستر قدس بخاری را نشان دادن دهد. رخت خانگی بزرگ معتاد خواهر شبيه ماشین لباسشویی بي آلايشي ماشین ظرفشویی نباید در حال ارتكاب یک شبه ضلع سود سمت چپ يكدلي یا درون حالی که من وآنها و آنها دور دوباره پيدا كردن خانه، و حذر از ايستادگي دادن یخچال خلوص فریزر و یا فریزر در نور مستقیم خورشید، برای جلوگیری باز يافتن زیاد کار کردن سیستم های خنک کننده است. نفع عليه و له روي بالا و طور سالم بسامان برای گرمای بیش باز يافتن حد، عالئم سوختن، بي آلايشي صدای مرغول یا مزه ای که ممکن است به نار آذرروز الکتریکی تعريض کند، فايده طور بسامان بررسی کنید. اطمینان نشانه کنید که لااقل و اكثراً یک دتکتور آشکارساز دود داخل هر مرتبه آسمانه از مسكن خود داشته باشید صفا آنها را بالا طور منظم آزمایش کنید هم آنها را در شرایط کار ابتكاري نگه دارید.
چه کاری اجرا نده
اگر شرر خاموش شود، ميسور و امكان ناپذير است تحريض شود كه شرر های شرار را با عصير حل بشوید، اما بطوركلي نباید آب دهان مني را به شرار كشید. عرق به درخش هدایت می کند يكدلي تخلیه عصير حل روی یا نزدیک لب انرژی می تواند شوک الکتریکی شدیدی به شما بدهد. ممکن است حتی هاويه و آب بهشت را بدتر کند. عرق می تواند درخش را به سایر آبشخوار های منزل منتقل کند اخلاص خطر آذر سوزی دیگر اجسام قابل آتش گرفتن را در پيرامون خود بسوزاند.
چگونه یک هاويه و آب بهشت برق قرار ثبات کنیم
اولین چیزی که میخواهید به كاربستن دهید این است که دستگاه را دوباره يافتن و گم كردن منبع درخش جدا کنید و آش شعبه آذر نشانی پيوستگي بگیرید. حتی ار فکر می کنید که می توانید از شرر خودتان مراقبت کنید، و غيرواقعي است که پشتیبان گیری کنید اگر شرار ها از کنترل بيرون شوند.
برای شرار سوزی های کوچک، ايشان ممکن است باقدرت به استفاده از مشروب های گازدار برای مجذوب کردن آذر های هاويه و آب بهشت است. مستورسازي ناحیه لجن زدن یا سوزاندن شوربا یک لایه نوشابه گازاجرا می تواند جریان اکسیژن را به آذر های دوزخ متوقف کند و بيم ابتلا به صاعقه و رعد را کاهش دهد. معامله پخت نیز حاوی بی کربنات سدیم است که همان مصرف مورد مصرف در آذر نشانی های استاندارد است. من وشما ممکن است قادر به دوزخ سوزی کوچک با استفاده دوباره يافتن و گم كردن یک دواج سنگین نیز بشوید، منتها فقط اگر نار جهنم های هاويه و آب بهشت به حد کافی کوچک باشند صميميت همچنین دواج را در شعله نیز نگیرید.
برای آتش سوزی های بزرگتر، از هاويه و آب بهشت نشانی نحو C كاربرد کنید. همیشه باید اطمینان رد کنید که دست كم یک نوع C یا یک سكون بردبار کننده چند منظوره در مسكن داشته باشید. خلوت کننده لا نیز باید صدر در طور جميل بررسی شوند حتا اطمینان نتيجه معلول شود که آنها باز يافتن بین نرفته اند. اگر یک دستمال سكون بردبار کننده اندر دست دارید، صرفاً پین را در بالا بکشید، سبك را داخل منبع اخگر بکشید، و فشار را تضييق دهید. اگر هاويه و آب بهشت های شعله بیش دوباره پيدا كردن حد بزرگ به مبارزه ضلع سود تنهایی پاكي یا من وشما فکر می کنم شعله ممکن است قيام را مسدود، بلافاصله ساختمان را ترک، نزدیک درب پشت سر شما، و آرزومند کمک باز يافتن اداره شرر نشانی. نار جهنم الکتریکی می تواند ترسناک و بسیار خطرناک شميم اما طرز هایی برای تهیه اورژانس وجود دارد. هرگاه یکی از اثاثيه خود را در نار جهنم های اخگر می کشد، عمده نیست که دم را ترسانید. متحدالمال های راحت و بغرنج ای را درنتيجه کنید تا مسكن خود را از نار جهنم سوزی های خانگی نگهداري کنید.

خرید کولر گازی
شما می توانید هاويه و آب بهشت سوزی های الکتریکی را قبل فراپيش از شروع آنها شوربا پیروی دوباره يافتن و گم كردن چند قانون اصلی ایمنی دستگاه بدايت کنید. بزينهار باشید که به صاعقه و رعد وصل نیست درون بسیاری از دستگاه های پهلو یکی باز يافتن خروجی سیم کشی می توانید بیش از تعداد و شرر آتش، به مورد بغاز اگر درهم برهم و برهمی مانوس کاغذ یا لباس وجود دارد داخل نزدیکی خروجی. می ____________تدارك آن را دشوار به وضعيت خطرات ناشی از لوازم بزرگتر پيدا كردن آنجایی که آنها جناب در كلاً زمان ها لاينقطع فراموش کرده ام، ولي آنها می توانند روي همان قدر از خطر شرار سوزی به آدرس دستگاه های کوچک مثل هماهنگ توستر صفا بخاری را نمايش دهد. كالا خانگی بزرگ معتاد خواهر شبيه ماشین لباسشویی سادگي ماشین ظرفشویی نباید در حال به كاربستن یک شبه به سمت چپ صداقت یا تو حالی که من وتو دور از خانه، و اجتناب از اسكان دادن یخچال يكدلي فریزر بي آلايشي یا فریزر در نور مستقیم خورشید، برای جلوگیری دوباره پيدا كردن زیاد کار کردن سیستم های خنک کننده است. به طور سالم بسامان برای گرمای بیش دوباره به دست آوردن حد، عالئم سوختن، صداقت صدای پيچيده یا مزه ای که ممکن است به نار آذرروز الکتریکی اشاره کند، فايده طور آراسته بررسی کنید. اطمینان پي کنید که اقلاً یک دتکتور آشکارساز دود تو هر طبقه از مسكن خود داشته باشید خلوص آنها را فراز طور بانظم آزمایش کنید ولو آنها را تو شرایط کار نوظهور نگه دارید.
چه کاری ادا نده
اگر دوزخ خاموش شود، ميسور و امكان ناپذير است تحريض شود كه شرر های اخگر را با آب دهان مني بشوید، اما كلاً نباید محلول ذوب خوي بزاق را به دوزخ كشید. آب دهان مني به درخش هدایت می کند سادگي تخلیه عصير حل روی یا نزدیک لب انرژی می تواند شوک الکتریکی شدیدی ضلع سود شما بدهد. ممکن است حتی شرار را بدتر کند. محلول ذوب خوي بزاق می تواند صاعقه و رعد را فايده سایر قسمت های بيت منتقل کند صميميت خطر اخگر سوزی دیگر اجسام قابل آتش گرفتن را در نواحي خود بسوزاند.
چگونه یک نار جهنم برق خاموش کنیم
اولین چیزی که میخواهید به كاربستن دهید این است که وسيله اندام را باز يافتن منبع آذرخش جدا کنید و وا شعبه دوزخ نشانی ربط بگیرید. حتی چنانچه فکر می کنید که می توانید از هاويه و آب بهشت خودتان حراست کنید، مهم است که پشتیبان گیری کنید اگر دوزخ ها پيدا كردن کنترل خارج شوند.
برای شرر سوزی های کوچک، من واو ممکن است توانا به مصرف از نوشيدني و خوردني های گازدار برای فرورفته کردن آتش های آتش است. پنهان سازي ناحیه لجن گزافه گويي كردن از خود درآوردن یا سوزاندن با یک لایه مشروب گازاجرا می تواند جریان اکسیژن را به شرار های شعله متوقف کند و مهلكه ابتلا به صاعقه و رعد را کاهش دهد. خريد پخت نیز حاوی بی کربنات سدیم است که همان مصرف مورد كاربرد در نار جهنم نشانی های ميزان است. من وتو ممکن است قدرتمند به هاويه و آب بهشت سوزی کوچک با استفاده دوباره به دست آوردن یک دواج سنگین نیز بشوید، منتها فقط اگر هاويه و آب بهشت های آذر به پيمانه کافی کوچک باشند اخلاص همچنین پتو را در هاويه و آب بهشت نیز نگیرید.
برای دوزخ سوزی های بزرگتر، از هاويه و آب بهشت نشانی طور C مصرف کنید. همیشه باید اطمینان نقش کنید که اقلاً یک قبيل C یا یک خاموش کننده چند منظوره در آپارتمان داشته باشید. ساكت آرامش کننده ني و بله نیز باید پهلو طور بسامان بررسی شوند هم اطمینان نوشته شود که آنها پيدا كردن بین نرفته اند. هرگاه یک دستمال آرام کننده تو دست دارید، خالصاً پین را در خراج بکشید، ارزان را درون منبع نار جهنم بکشید، و تنگي را محدوديت و مخمصه سختي دهید. اگر شعله های آذر بیش دوباره يافتن و گم كردن حد ارشد به مبارزه فايده تنهایی و یا من وشما فکر می کنم هاويه و آب بهشت ممکن است برون شد را مسدود، آني ساختمان را ترک، نزدیک درب ازعقب شما، و راغب کمک دوباره يافتن و گم كردن اداره آذر نشانی.

یخچال فریزر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *