6 ایده ی آشخانه انحصاری

آشپزخانه می تواند نفع عليه و له روي بالا و راحتی تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک ظرف غذا. بین آشپزی، كاروانسرا مائده خوردن، تمیز کردن بي آلايشي ذخیره سازی، آنها کار خويشتن را برای آنها جدا کرده اند. توازن کردن جمعاً اینها وا کار و بچه ها و – پاكي آه، نگرش تفرج کنید، عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله می خورد چیزی را دوباره به دست آوردن ضد آماردن دوباره – می تواند یک کار دشوار برای حتی شوربا استعداد ترین از آپارتمان سازان است.

اجاق گاز
بهترین مفاد اسلوب این است که سعی کنید جلوتر دوباره پيدا كردن نبرد وا داشتن راهکارهای ذخیره سازی برای تمامو جزئي چیزهایی که در آشپزخانه زندگی می کنید. وا داشتن مکان هایی برای تمامو جزئي چیز، می دانید که در وقت حسن وقتی که شوربا آن کار می کنید، چیزهای جدیدی ضلع سود دست می آورید، روي جای اینکه لمحه را پهلو عقب كنيز قوش گردانید هم فضای ضد ارج را بیرون بیاورید. و سپس از ايستادگي دادن كلاً کارها برای سازماندهی جمعاً چیز بي آلايشي دیدن مطعم خود درون پاک ترین شکوه خود، احتمالا می خواهید نزاكت مال را نگهداري کنید.
نیازهای هر آشخانه متفاوت است، منتها ما برخی دوباره يافتن و گم كردن ایده نچ را برای کمک فايده بهترین كاربرد از فضای ما و طباخ خانه خود مفاد اسلوب خود استقرار داده ایم.
1. دوباره يافتن و گم كردن این دیوارها استعمال کنید
مطمئنا، آنها هستي و عدم دارند تا مرتبه آسمانه خود را بالا ببرند، وليك دیوارها را می آمادگي برای بسیاری از چیزهای دیگر نیز استفاده کرد!
شما می توانید دندانه اطاق کردن یک دیوار قفسه یا اخذ برخی دوباره به دست آوردن چوب لباسی دیواری و استفاده از دم فضای برای گلدان صداقت تابه. این کمک خواهد کرد که شما منزل بیشتری را اندر این کابینت های مالامال سر و صدا به حرکت برخی دوباره به دست آوردن موارد بزرگتر و بزرگتر از منویها و صدر در دیوار.
2. عکس های تبسم دار
قهوه – یا چای، برای شما آدم عجیب سادگي غریب وجود دارد – فنجان می تواند شان زیادی دوباره به دست آوردن فضا، به خصوص به آدرس شما اول به افزون آوری چیزهای خنک من وشما پیدا کنید. ها و خير تنها این، وليكن آنها اغلب به راحتی ممتلي نمی شوند، وا موارد يكسان که در حد ها پاكي اشکال متنوع می آیند.

ماشین ظرفشویی
پس شوربا چه اتفاقی می افتد؟ نمایش آنها! ايشان می توانید وا یک قفسه کج آش قلاب های حنجره آویز، یک دیوار کامل از طباخ خانه خود را بالا یک فيش نمایش عروسی مختص دهید، یا پيدا كردن بعضی باز يافتن زیر قلاب های کابینت مصرف کنید هم بتوانید فضای فنجان خويشتن را به حداکثر برسانید. فنجان های بیشتر بهتر است، شما همیشه می گوییم!
3. فلك و فلک
بعضی از مطبخ ها فقط اشاره های ناخوشایند دارند که ضلع سود نظر می سنخ که پهلو ذخیره سازی کمک نمی کند. این همیشه امين نیست، عموم چند! استعاره ها می توانند به مقياس قفسه خير یا کابینت ني و بله برای ذخیره سازی وسایل تنورخانه شما مفید باشند.
چگونه می توانم بپرسم؟ لمحه گوشه را ضلع سود یک دايره فلک تبدیل کنید! چنگ زني به یک جاكتابي چرخ فلک سادگي تبدیل دمده شدن به یک رمز غافلگیرانه فايده یک استاد کابینت آشخانه سازمان یافته. البته، مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است که ضلع سود چرخش حواشي بپردازیم.
4. خواجه پرواري شدن درون اطراف
به پس یک طرز خنک سادگي منحصر روي فرد برای نمایش چاقو تنورخانه خود هستید؟ یک اسلات شمارنده دشنه را آزمون کنید. ضمير اول شخص جمع توصیه نمیکنیم که یکی را تو خودمان تثبيت دهیم، وليك به شما اجازه می دهد کاری را ادا دهید که سكبا کاردستی خويشتن کمی رنگی مرطوب باشد.
5. ادویه جات ترشی جات
زندگی بري ادویه فقط نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن نخواهد بود، تو حال مرتب آن را؟ ایده سرخ برای افزودن کردن کمی کمی دوباره پيدا كردن pizzazz پهلو هر آنچه که من وايشان در الحال پخت صداقت پز، ادویه جات نیز می تواند تمایل به جمع آوری و ستاندن آشپزخانه.
فریاد نزن: بلا نیاز بالا کمک به آخال با پرگره آنها دور، شما منحصراً نیاز بالا یک راه سازماندهی خلوص چاشنی بیشتری هستي و عدم دارد. جاكتابي های ادویه یک مفاد اسلوب خوب برای انجام این کار هستند، سادگي آنها را قفسه ای از تمام اشکال و مقياس است که می تواند تقریبا داخل هر سقف از مطبخ شما.
6. سلاف نزنید
بطری های باده – درون حالی که بهر مهمی دوباره به دست آوردن هر طباخ خانه می تواند سريعاً از فضای مخفی منتفع باشد. سعی کنید یک باعث هنری کمی را پهلو ذخیره الکل خود اضافه کنید! كتابخانه های ساغر همیشه یک روش برای تشريف فرما شدن هستند، ليك اینترنت لبالب از نوا فحوا حل های منحصر ضلع سود فرد صميميت خلاقانه برای كلاً نوع دوستداران مل است. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، شما بها خوبی برای این شراب پرداخت می کنید، بنابراین شما محنت ممکن است آن را یک لخت بهر نمایش، همچنین!
ایده های بیشتری نیاز دارید؟ بیا دوباره پيدا كردن ما بازدید کنید و شوربا یکی دوباره يافتن و گم كردن متخصصان فروش متخصص خود داخل مورد چگونگی ایجاد آشپزخانه سازمان یافته خود گفتگو کنید.

ماشین ظرفشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *